Specjalista ds. marketingu

Szukamy Młodszego specjalisty ds. marketingu na jednoosobowe stanowisko w naszej firmie.

Nie oczekujemy 10-letniego doświadczenia a raczej pomysłów, wiedzy i chęci do działania. Szukamy specjalisty bo ważne dla nas jest wykształcenie kierunkowe pozwalające wykorzystać wiedze w praktyce.

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcąca się rozwijać razem z nami, chcącą mieć realny wpływ na rozwój marki, znasz najważniejsze pojęcia marketingowe i umiesz wykorzystać je w praktyce – dołącz do naszego zespołu.

HAKOM Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmująca się produkcją, dystrybucją i importem urządzeń z branży HVAC. Jeśli jesteś zaznajomiony z tą branżą będzie to dodatkowym atutem, jeśli nie – nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!

Musisz również wiedzieć, że cenimy sobie rodzinną atmosferę i dobre relacje między współpracownikami. Jesteśmy firmą, która nie działa w pośpiechu i nie realizuje zadań ,,na wczoraj”. Zdecydowanie wolimy podejmować mocno przemyślane kroki, a każdą kampanie dopinać na ostatni guzik.

Jeśli odpowiada Ci taki nie-korporacyjny klimat – nie czekaj z przesłaniem CV.

Twoje obowiązki:

  • tworzenie i realizacja planów marketingowych (wdrożenie, analiza skuteczności, raportowanie wyników),
  • realizacja akcji promocyjnych, kampanii produktowych, spotkań, szkoleń i eventów,
  • nadzór nad projektami materiałów reklamowych,
  • nadzór i aktualizacja stron www i prowadzenie oraz aktualizacja profili społecznościowych, działania SEO, content marketing,
  • zarządzanie podległym grafikiem i aktywna współpraca z działem sprzedaży,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • inne czynności towarzyszące.
  • znajomość SEM będzie dodatkowym atutem

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada wykształcenie kierunkowe (reklama / marketing),
  • ma doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w promocji produktów dla budownictwa),
  • wie jak planować działania i organizować prace w zespole,
  • jest samodzielna i nie boi się odpowiedzialności za swoje działania,
  • posiada umiejętności analitycznego myślenia i łatwo nawiązuje nowe kontakty.

Miejsce pracy:

  • ul. Zdrojowa 2, Wypędy, 05-090 Raszyn, woj. mazowieckie

Jeśli interesuje Cię:

  • fajna nie-korporacyjna atmosfera,
  • uczciwe warunki płacy i premiowania oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój osobisty oraz poszerzanie wiedzy technicznej, szkolenia zarówno z branży HVAC jak i z zagadnień marketingowych,
  • możliwość wprowadzenia autorskich rozwiązań wspomagających efektywność sprzedaży,
  • pracę w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00 (w piątki zawsze pracujemy od 7:00 do 15:00)
  • wsparcie doświadczonych pracowników firmy
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz dodatki (telefon służbowy, ubezpieczenie, pakiety medyczne)

praca|hakom.pl?subject=Specjalista%20ds.%20marketingu| |Nie czekaj i wyślij CV już dziś. |

Szukamy ludzi uczciwych, bezkonfliktowych i otwartych, którzy będą rozwijać się razem z nami.