Grafik reklamowy

Miejsce pracy:

Wymiar czasu pracy:

  • pełny etat

Rodzaj zatrudnienia:

  • umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa portali firmowych i stron produktowych pod kątem graficznym (zapewniamy szkolenie z CMS),
  • projektowanie i wykonywanie reklam, bannerów, ulotek, mailingów,
  • tworzenie, aktualizacja i modernizacja katalogów technicznych i cenników
  • aktywna współpraca z działem marketingu.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość trendów grafiki komputerowej i reklamowej
  • biegła obsługa programów rodziny Adobe (Illustrator/ Photoshop/InDesign)
  • inicjatywa, dynamizm oraz samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętności interpersonalne, duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia
  • dobry standard warunków pracy i miłą przyjazną atmosferę
  • niezbędne narzędzia, materiały
  • wsparcie pracowników etatowych w rozwiązywaniu podstawowych problemów
  • rozwój poprzez różnorodność wykonywanych zadań
  • szkolenia i certyfikacje poszerzające wiedzę i doświadczenie
  • indywidualne pakiety medyczne LUX-MED

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca|hakom.pl| |praca|hakom.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.