Pracownik porządkowy

HAKOM Sp. z o.o. poszukuje Pani do sprzątania biura oraz pomieszczeń socjalnych w naszej siedzibie w Wypędach k/Janek. Zatrudnienie stałe na 1/2 etatu na umowę o pracę.

Miejsce pracy:

05-090 Wypędy, ul. Zdrojowa 2 (k/Janek)

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę 1/2 etatu między 7:00 a 16:00 (codziennie 4h/dzień lub 2-3 razy w tygodniu 8h/dzień lub inny do uzgodnienia)

Zakres obowiązków:

  • mycie okien i przecieranie kurzy
  • odkurzanie i mycie podłóg
  • uzupełnianie papieru, ręczników i środków czystości
  • opróżnianie śmietników
  • dbanie o roślinność firmową
  • pranie odzieży roboczej pracowniczej
  • inne porządkowe i bhp

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia
  • dokładność i rzetelność
  • pracowitość i uczciwość
  • wymagamy zaświadczenia o niekaralności (obowiązkowe przy zatrudnieniu - jego brak nie dyskwalifikuje w rekrutacji jeśli kandydatka ma świadomość o niekaralności)

Jeśli interesuje Cię:

  • nie-korporacyjne zasady i elastyczny czas pracy,
  • praca w stabilnej i stale rozwijającej się firmie,
  • dodatki socjalne (ubezpieczenie, pakiet medyczny, ppk)

praca|hakom.pl?subject=Podanie%20o%20prace%20-%20pracownik%20porz%C4%85dkowy| |Nie czekaj i wyślij CV już dziś.|

Szukamy ludzi uczciwych, bezkonfliktowych i otwartych, którzy będą rozwijać się razem z nami