Specjalista techniczno-handlowy

Miejsce pracy:

Wymiar czasu pracy:

  • pełny etat

Opis stanowiska:

  • obsługa systemu handlowo-magazynowego,
  • bieżąca obsługa klienta oraz realizacja zamówień,
  • doradztwo techniczne i produktowe oraz sporządzanie ofert,
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
  • aktywne budowanie bazy nowych kontrahentów oraz wkład w tworzenie wizerunku firmy
  • promowanie marki, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ,
  • znajomość asortymentu i rynku HVAC będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość systemów magazynowo-handlowych będzie dodatkowym atutem,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • zdolności negocjacyjne, odpowiedzialność, sumienność, zainteresowanie branżą oraz zdolność do szybkiego uczenia się zagadnień technicznych związanych z branżą,
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia
  • dobry standard warunków pracy i miłą przyjazną atmosferę
  • niezbędne narzędzia, materiały
  • wsparcie pracowników etatowych w rozwiązywaniu podstawowych problemów
  • rozwój poprzez różnorodność wykonywanych zadań
  • szkolenia i certyfikacje poszerzające wiedzę i doświadczenie
  • indywidualne pakiety medyczne LUX-MED

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca|hakom.pl| |praca|hakom.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.