Klimatyzator kanałowy DAIKIN FBA-A/RZAG-N
Klimatyzator kanałowy DAIKIN FBA-A z agregatem RZAG-N
- Najwęższa jednostka w swojej klasie produktów, zaledwie 245 mm (wysokość zabudowy 300 mm) i dlatego niskie przestrzenie podsufitowe nie stanowią już wyzwania.
- Średni spręż dyspozycyjny do 150 Pa umożliwia używanie elastycznych kanałów typu flex o różnych długościach.
- Połączenie z technologią R-32 Bluevolution zapewnia zmniejszenie Twojego oddziaływania na środowisko o 68% w porównaniu z produktami wykorzystującymi czynnik chłodniczy R-410A i dzięki wysokiej efektywności energetycznej prowadzi bezpośrednio do zmniejszenia zużycia energii i wymaga ładunku czynnika chłodniczego mniejszego aż do 16%.
- Doskonałe wyważenie pomiędzy efektywnością i komfortem dzięki zmiennej temperaturze czynnika chłodniczego: maksymalna sprawność sezonowa w ciągu większości roku oraz wyższa szybkości reakcji w najgorętsze dni.
- Możliwość zmiany sprężu dyspozycyjnego poprzez przewodowy sterownik pozwala na optymalizację ilości dostarczanego powietrza.
- Dostosowanie do zastosowań chłodzenia infrastruktury o wysokiej wrażliwości.
- Dyskretnie umieszczona w suficie: widoczne są tylko kraty ssania i tłoczenia.
- Technologia ponownego użycia istniejących czynników R-22 lub R-407C.
- Gwarantuje pracę zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia aż do temperatury -20°C.
- Maksymalna długość instalacji rurowej 85m.
- Unikalna gama pojedynczych wentylatorów o małej wysokości.
- Niewielkie wymiary umożliwiają prawie niezauważalną instalację.
- Poziom głośności podczas pracy obniżony do 25 dBA.
- Wiodąca na rynku łatwość wykonywania czynności serwisowych i obsługiwania dzięki 7-segmentowemu wyświetlaczowi i dodatkowemu uchwytowi.
- Najwyższa efektywność: - etykiety energetyczne do A++ w trybie chłodzenia i ogrzewania - sprężarka zapewnia znaczną poprawę efektywności.
- Zunifikowana gama jednostek wewnętrznych, przystosowanych do czynnika chłodniczego R-32 and R-410A.
- Wybór produktu na czynnik chłodniczy R-32 zmniejsza oddziaływanie na środowisko o 68% w porównaniu z produktami wykorzystującymi czynnik chłodniczy R-410A i dzięki wysokiej efektywności energetycznej prowadzi bezpośrednio do zmniejszenia zużycia energii i wymaga mniejszej ilości ładunku czynnika chłodniczego.
- Opcjonalny zestaw wielostrefowy pozwala obsługiwać kilka indywidualnie sterowanych stref klimatycznych za pośrednictwem jednej jednostki wewnętrznej.
- Obniżone zużycie energii dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego silnika wentylatora na prąd stały.
- Opcjonalny wlot świeżego powietrza.
- Płytka PCB chłodzona czynnikiem chłodniczym gwarantuje niezawodne chłodzenie, ponieważ nie wpływa na nie temperatura powietrza zewnętrznego.
- Elastyczna instalacja: możliwość zasysania powietrza od tyłu lub z dołu urządzenia i swoboda wyboru w zakresie instalacji w przestrzeni sufitu podwieszanego lub przyłączenia do opcjonalnych kratek ssania.
- Jednostki zewnętrzne do układów pojedynczych, twin, triple, double twin.
- Standardowa pompka skroplin o wysokości podnoszenia 625 mm zwiększa elastyczność projektu i szybkość instalacji.
STEROWNIK I WYPOSAŻENIE OPCJONALNE NIE SĄ UWZGLĘDNIONE W CENIE URZĄDZENIA
Dostępne warianty:
- FBA35A9 / RZAG35A
- FBA50A9 / RZAG50A
- FBA60A9 / RZAG60A
- FBA71A9 / RZAG71NV1
- FBA100A / RZAG100NV1
- FBA125A / RZAG125NV1
- FBA140A / RZAG140NV1
- FBA71A9 / RZAG71NY1
- FBA100A / RZAG100NY1
- FBA125A / RZAG125NY1
- FBA140A / RZAG140NY1