Grafik reklamowy

Miejsce pracy:

  • 05-090 Wypędy, ul.Zdrojowa 2

Wymiar czasu pracy:

  • pełny etat

Rodzaj zatrudnienia:

  • umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa, rozwój, utrzymanie, aktualizacje portali firmowych i stron produktowych,
  • projektowanie i wykonywanie reklam, bannerów, ulotek, mailingów,
  • tworzenie, aktualizacja i modernizacja katalogów technicznych i cenników
  • wsparcie dla zaplanowanych działań marketingowych BTL
  • aktywna współpraca z działem sprzedaży,

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość trendów grafiki komputerowej i reklamowej
  • biegła obsługa programów rodziny Adobe (Illustrator/ Photoshop/InDesign)
  • znajomość podstaw HTML oraz CSS
  • dobra znajomość środowiska MS Windows i MS Office
  • inicjatywa, dynamizm oraz samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętności interpersonalne, duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziana wiedza na temat branży HVAC (wentylacja/klimatyzacja)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenia,
  • dobry standard warunków pracy i miłą atmosferę,
  • rozwój poprzez różnorodność wykonywanych zadań,
  • indywidualne ubezpieczenie medyczne przy umowie stałej.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca|hakom.pl| |praca|hakom.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
​Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV ze zdjęciem i umieszczeniu klauzuli: "Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji."