Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy:

Wymiar czasu pracy:

  • pełny etat

Rodzaj zatrudnienia:

  • umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie akcji promocyjnych wspierających sprzedaż,
  • przygotowywanie treści na potrzeby realizowanych kampanii marketingowych,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • aktualizacja strony www (system CMS),
  • aktualizacja profili firmowych: Facebook, Instagram etc.,
  • aktywna współpraca z działem handlowym, działem sprzedaży i działem obsługi klienta,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • inne czynności towarzyszące działalności marketingowej

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (reklama / marketing) lub pokrewne (zarządzanie etc.),
  • umiejętność planowania i organizacji pracy w zespole,
  • umiejętnością analitycznego myślenia, dynamizm, duża samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne, duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia
  • dobry standard warunków pracy i miłą przyjazną atmosferę
  • niezbędne narzędzia, materiały
  • wsparcie pracowników etatowych w rozwiązywaniu podstawowych problemów
  • rozwój poprzez różnorodność wykonywanych zadań
  • szkolenia i certyfikacje poszerzające wiedzę i doświadczenie
  • indywidualne pakiety medyczne LUX-MED

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca|hakom.pl| |praca|hakom.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.