Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy:

  • 05-090 Wypędy, ul. Zdrojowa 2

Wymiar czasu pracy:

  • pełny etat

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i analiza strategii marketingowej,
  • przygotowywanie akcji promocyjnych wspierających sprzedaż,
  • przygotowywanie treści na potrzeby realizowanych kampanii marketingowych,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • prowadzenie strony www,
  • prowadzenie profili firmowych: Facebook, Instagram etc.,
  • aktywna współpraca z działem handlowym, działem sprzedaży i działem obsługi klienta,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • inne czynności, związane z prowadzeniem ds. marketingu

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (reklama / marketing) lub pokrewne (zarządzanie),
  • minimum 2 letnie czynne doświadczenie w marketingu,
  • znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy w zespole,
  • umiejętnością analitycznego myślenia, dynamizm, duża samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne, duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • mile widziana wiedza na temat branży HVAC (wentylacja/klimatyzacja/ogrzewnictwo)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • duży zakres samodzielności na zajmowanym stanowisku
  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i terminowe wynagrodzenia,
  • dobry standard warunków pracy i miłą atmosferę,
  • rozwój poprzez różnorodność wykonywanych zadań,
  • indywidualne ubezpieczenie medyczne przy umowie stałej.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca|hakom.pl| |praca|hakom.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
​Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV ze zdjęciem i umieszczeniu klauzuli: "Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji."