Sprzedawca e-commerce (e-sklep, internet)

Miejsce pracy:

  • 05-090 Wypędy, ul. Zdrojowa 2

Wymiar czasu pracy:

  • pełny etat

Opis stanowiska

  • koordynacja działań e-commerce - wsparcie sprzedaży
  • budowanie i realizacja strategii online dla rozwoju sprzedaży produktów (e-sklep)
  • przygotowywanie materiałów i treści online, m.in. opisowej i graficznej prezentacji oferty e-sklepu
  • kreowanie i prowadzenie sprzedaży internetowej, przyjmowanie i realizacja zamówień
  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej ukierunkowanej na pozyskanie nowych klientów (dobór odpowiednich kanałów, wdrażanie, analiza i raportowanie efektów kampanii)

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży internetowej
  • rozwinięte umiejętności analizy: rynku, trendów, konkurencji, sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, sieci Internet
  • mile widziana znajomość narzędzi analitycznych e-commerce
  • mile widziana znajomość programów graficznych: Photoshop, InDesign, Illustrator
  • kreatywność, zdolności sprzedażowe, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia
  • dobry standard warunków pracy i miłą przyjazną atmosferę
  • niezbędne narzędzia, materiały
  • wsparcie pracowników etatowych w rozwiązywaniu podstawowych problemów
  • rozwój poprzez różnorodność wykonywanych zadań
  • szkolenia i certyfikacje poszerzające wiedzę i doświadczenie

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca|hakom.pl| |praca|hakom.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
​Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV ze zdjęciem i umieszczeniu klauzuli: "Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji."