Pracownik produkcji (blacharz/ślusarz)

HAKOM Sp. z o.o. to firma rodzinna z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmująca się produkcją, dystrybucją, importem i eksportem urządzeń z branży HVAC.

Jeśli jesteś zainteresowany stałą pracą w uczciwej firmie, która dba o swoich pracowników to aplikuj na stanowisko Pracownik produkcji (blacharz-ślusarz).

Miejsce pracy:

  • ul. Witkowskiej 3, 05-850 Szeligi, woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • praca w warunkach warsztatowych przy produkcji metalowej,
  • obsługa urządzeń, maszyn i elektronarzędzi,
  • dbałość o ład i porządek w miejscu pracy.

Oczekujemy:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • podstawowe wiadomości z obróbki metali (blach),
  • zdolność posługiwania się elektronarzędziami i maszynami do obróbki (wiertarka, nitownica, szlifierka, gilotyna, zaginarka, zgrzewarka punktowa, przecinarka tarczowa itp.),
  • chęci do pracy, nauki i poszerzania wiedzy technicznej,
  • punktualność, dokładność, dobra organizacja pracy,
  • nienaganny stan zdrowia, brak nałogów i niekaralność (palenie nam nie przeszkadza - innych nałogów w godzinach pracy nie tolerujemy),
  • kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o narzędzia i powierzone mienie.

Mile widziane:

  • mile widziana umiejętność spawania i obsługi wycinarki plazmowej/laserowej,
  • mile widziana znajomość technologii produkcji prefabrykatów wentylacyjnych lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy B

Oferujemy:

  • pracę w zakładzie produkcyjnym 05-850 Szeligi, ul. Witkowskiej 3
  • umowę o pracę po okresie próbnym i terminowe wypłaty,
  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, efektywności i umiejętności,
  • niezbędne materiały, środki BHP i narzędzia,
  • pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)

ZAPRASZAMY ZDECYDOWANYCH, PRACOWITYCH I UCZCIWYCH SZUKAJĄCYCH STABILNEGO ZATRUDNIENIA NA PRZEJRZYSTYCH WARUNKACH.

RODO

Prosimy o przesłanie pełnego CV zgodnie uwzględniające dane zgodne z RODO wymagane do rekrutacji:

  • identyfikacyjne (imię, nazwisko, data urodzenia),
  • kontaktowe (adres zamieszkania, numer telefonu),
  • edukacyjne (wykształcenie, umiejętności, doświadczenie zawodowe, ukończone szkołach i studia, przebyte szkolenia i kursy, poprzedni pracodawcy, a także zajmowane stanowiska oraz obowiązki zawodowe),

Administratorem danych osobowych jest Hakom Sp. z o.o., NIP: 5212800038 z siedzibą w Wypędy przy ul. Zdrojowa 2, zwany dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych tylko na wewnętrzne potrzeby rekrutacji. Po zakończeniu procesu dane zostaną bezpowrotnie usunięte.

Prosimy o umieszczenie w ogłoszeniu stosownej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAKOM Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".