Aktualności

Nowości w Świecie Klimatyzacji HAKOM

17.07.2024
W naszej hurtowni już są dostępne najnowsze modele klimatyzatorów od czołowych producentów: Mitsubishi Electric, Haier i Toshiba. Sprawdź czym wyróżniają się nowe urządzenia.
Czytaj więcej

Godziny pracy w ostatnim tygodniu maja

22.05.2024
Przed nami kolejny długi weekend! Ale zanim zanurzymy się w zasłużonym odpoczynku, zapraszamy do zapoznania się z naszym harmonogramem pracy na ostatni tydzień maja!
Czytaj więcej

Nowości HAKOM: klimatyzator ścienny HAIER PEARL PREMIUM Plus

06.05.2024
Szukasz energooszczędnego, cichego i uniwersalnego klimatyzatora do swojej inwestycji? Poznaj naszą najnowszą propozycję - Klimatyzator ścienny HAIER PEARL PREMIUM Plus (WiFi hOn). Z jego kompaktową konstrukcją oraz niskim poziomem hałasu, zapewni on optymalny komfort termiczny zarówno w hotelach, biurach jak i domach.
Czytaj więcej

Szkolenie CITY MULTI - 23.05.2024

22.04.2024
Zapraszamy na szkolenie autoryzacyjne organizowane we współpracy Mitsubishi Electric z naszą hurtownią HAKOM.
Czytaj więcej

Majówkowa przerwa w HAKOM

24.04.2024
Sprawdźcie nasz majówkowy plan pracy.
Czytaj więcej

Nowości HAKOM: klimatyzator ścienny Mitsubishi Electric MSZ-15AY oraz MSZ-20AY

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie pojawiły się nowe modele klimatyzatorów Mitsubishi Electric serii M! Nowe jednostki MSZ-15AY oraz MSZ-20AY to najnowsza oferta w zakresie komfortu klimatycznego, zaprojektowana, aby spełnić nawet najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów.
Czytaj więcej

Nowości HAKOM: klimatyzator ścienny Haier Revive Plus

W naszej ofercie zawitała nowa seria klimatyzatorów Haier Revive, rewolucyjnych urządzeń z technologią samooczyszczania. Minimalistyczny design sprawia, że idealnie pasują zarówno do wnętrz domowych, jak i komercyjnych. Co więcej, wyposażone w ekologiczny czynnik chłodniczy R32, są one przyjazne dla środowiska.
Czytaj więcej

Bestsellery HAKOM - klimatyzatory ścienne

Poznaj 3 najczęściej kupowane klimatyzatory ścienne w naszej hurtowni HAKOM.
Czytaj więcej

Szkolenie M & MR. SLIM - 30.04.2024

Zapraszamy na szkolenie autoryzacyjne M & MR. SLIM
Czytaj więcej

Ciepło, cieplej, gorąco!

Zima ustępuje, a za oknami robi się coraz cieplej! Czy jesteś gotowy na nadchodzący gorący sezon? Nie pozwól, aby wzmożona liczba zleceń na montaż klimatyzacji Cię zaskoczyła w tym roku!
Czytaj więcej