Pracownik magazynu

Miejsce pracy:

Wymiar czasu pracy:

  • pełny etat po okresie próbnym

Rodzaj zatrudnienia:

  • umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przyjmowaniu towarów do magazynu,
  • pomoc w wydawaniu towarów z magazynu,
  • pomoc w rozmieszczaniu i układaniu przyjętych towarów,
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
  • czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych
  • uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych
  • pełny etat (wolne soboty i niedziele)

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia - brak przeciwwskazań do pracy w ruchu, w zmiennych warunkach pogodowych
  • chęci do pracy, zaangażowanie, systematyczność, uczciwość,
  • odpowiedzialność i kultura osobista,
  • umiejętność swobodnej komunikacji i współpraca w zespole,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienie do obsługi wózków widłowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia
  • dobry standard warunków pracy i miłą przyjazną atmosferę
  • niezbędne narzędzia, materiały
  • wsparcie pracowników etatowych w rozwiązywaniu podstawowych problemów
  • rozwój poprzez różnorodność wykonywanych zadań
  • szkolenia i certyfikacje poszerzające wiedzę i doświadczenie
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
  • możliwość zakwaterowania

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca|hakom.pl| |praca|hakom.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.